Zmienność na giełdzie jest ogromna, a po debiucie Allegro (ALE) dodatkowo oczekiwania inwestorów względem nowej spółki są znaczące.
Czy debiut Canal+ ma szansę być takim samym sukcesem?

NOWOŚĆ! Strategia dywidendowa Rentier: https://blog.squaber.com/2020/10/dlugoterminowa-strategia-dywidendowa-rentier

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!
Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Canal+ na pewno nie jest tak dużym debiutem jak Allegro, ponieważ wartość spółki wg wyceny po górnym ograniczeniu widełek sięga 2,6 mld zł. Jednak jest to debiut zupełnie inny, ponieważ biznesu, który do tej pory nastawiony był na dywidendę. Czy zatem na GPW trafi solidna spółka z możliwością długoterminowej inwestycji?

Jakie są zagrożenia i szanse dla Canal+, kto jest klientem i jakie są szanse na dalszy rozwój tej znanej marki? Poza Canal+ porozmawiamy także o sytuacji bieżącej na GPW i na rynkach światowych.

Ponadto analiza spółek zgłoszonych przez Użytkowników Premium Squabera!
Dołącz do ich grona: l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!