Tydzień temu była mowa o silnych sygnałach spadkowych. Zrealizowały się i mamy spadki. Co dalej? Czy na pewno jest tak źle?
Zobacz poprzednie nagranie: https://youtu.be/M1CKOVJ9wbY

NOWOŚĆ! Strategia dywidendowa Rentier: https://blog.squaber.com/2020/10/dlugoterminowa-strategia-dywidendowa-rentier

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Na fali połowicznych lockdownów oraz presji związanej z wyborami w USA, napięciami społecznymi, giełdy na świecie są pod presją. Nie jest odkryciem, że jesień miała być trudna pod względem zachorowań, pytanie zatem w co gra rynek?

Istnieją dwa scenariusze, które tak naprawdę warto rozważyć. Pierwszy, to długoterminowa dystrybucja na bardzo wysokich poziomach cenowych. Drugi scenariusz, to rozchwianie rynku, w celu przejęcia coraz to większej puli akcji. Zastanówmy się, dokąd aktualnie przepływają pieniądze i jak w tym odnaleźć się w bardzo nerwowej sytuacji rynkowej.

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!