Od roku słyszymy obietnice o większej rentowności, przy jednoczesnym marudzeniu o wzroście kosztów, to jak to w końcu jest z branżą budowlaną?

Weź udział w warsztatach „Świece japońskie w praktyce na GPW” – https://l.squaber.com/swiece-japonskie-w-praktyce-na-gpw/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!
Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!
Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Branża budowlana była w kręgu zainteresowań Squabera w całym 2019 roku, natomiast obawy o spowolnienie w budownictwie w 2020 spowodowały lekkie wycofanie się, co okazało się niesłuszną projekcją! Spółki z branży budowlanej rosną systematycznie i pną się coraz wyżej. Czy pandemia i zmniejszenie presji na wzrost wynagrodzeń będzie służył spółkom? Czy inwestycje infrastrukturalne pozwolą napędzić branże tak jak w 2006 i 2007 roku? To są chyba najważniejsze pytania jakie należy sobie stawiać.

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!