Spółkom giełdowym bardzo trudno jest w krótkim czasie przełamać kryzys związany albo z utratą zyskowności, albo też związany z wyczerpywaniem się potencjału wzrostu przychodów. Zazwyczaj kryzysy są permanentne i powodują dramatyczne załamanie kursu akcji. Podobnie zdarzyło się ze spółką Livechat (LVC), która przez ponad rok borykała się ze zmniejszoną dynamiką pozyskania nowych klientów. Jednak od początku 2019 roku wiele wskazuje na to, że kryzys udało się przekuć w nową falę wzrostu biznesu. Czy wzrost jest trwały? Na co należy zwrócić uwagę? Dlaczego pojawił się kryzys i czy może się powtórzyć? Jeśli chcesz dowiedzieć się czy Livechat jest dobrą okazją inwestycyjną koniecznie obejrzyj naszą analizę!

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Daj łapkę w górę na filmie na youtube – to nas mobilizuje! Napisz w komentarzu jaką kolejną spółkę mamy wziąć na warsztat!

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!