Lipiec 2019 roku nikomu nie zapadł by w pamięci, gdyby nie ostatnie trzy sesje. Giełdowa historia nagle nabrała rozpędu swoją dynamiką zaskakując wszystkich odpoczywających inwestorów. W ciągu 48 godzin Amerykanie obniżyli stopy procentowe, Donald Trump zagroził chińczykom kolejnymi sankcjami gospodarczymi, a Boris Johnson bez zahamowań gotów jest na twardy Brexit. Dowiedz się, co jeszcze napędzało notowania giełdowe oraz jak wygląda sytuacja banków posiadających kredyty we frankach! Zapraszamy, również na naszą najnowszą analizę spółki PKP Cargo, w której celnie punktujemy powody przez które notowania akcji spółki miały się w lipcu bardzo słabo.

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Daj łapkę w górę na filmie na youtube – to nas mobilizuje! A w komentarzu daj znać, co dla Ciebie było najważniejszym wydarzeniem lipca 🙂

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!