Miło nam poinformować, że Squaber.com został Partnerem V edycji konferencji tradingowej „DayTrader Event” organizowanej przez daytradera z rynku akcji Tomasza Przybycienia.

Na tej konferencji nie znajdziesz teoretyków, analityków czy szkoleniowców, którzy z rynkiem nie mają za wiele wspólnego. Spotkasz traderów z krwi i kości. Traderów, którzy mają potężne doświadczenie na rynku. Traderów, za którymi przemawiają konkretne wyniki. Traderów, którzy zarabiają na rynku, ale nie obce są im również straty. Traderów, którzy stale się uczą i nie stoją w miejscu, by nie wypaść z rynku. DayTrader Event to konferencja, którą organizuję od 2011 roku i zrzesza tych, którzy z rynku chcą wyciągnąć prawdziwe pieniądze.

Sprawdź co wydarzy się na DayTrader Event: http://konferencjatradingowa.plevent3-big

W tym roku stawiam na rozwój warsztatu traderskiego oraz psychologicznego i emocjonalnego w formie jakiej zapewne jeszcze nie doświadczyłeś w Polsce. Połączenie wiedzy traderów, którzy wystąpią na konferencji ze wsparciem psychologa sportu będzie dla Ciebie z pewnością dużym zastrzykiem do działania.

Ponadto konferencja to doskonała okazja by:

  • dowiedzieć się jak rozpocząć trading na największych giełdach świata.
  • poznać doświadczonych traderów z różnych rynków
  • zdobyć wiedzę, która umożliwi Ci łatwiejszy start
  • zmotywować się do działania i potraktować trading zawodowo!

event1-big
Zapraszam do udziału! Tomasz Przybycień.

Szczegółowy harmonogram konferencji oraz zapisy dostępne są na stronie: http://konferencjatradingowa.pl

W liczbach:

Dotychczas odbyły się cztery trzydniowe konferencje DayTrader Event oraz jedna weekendowa. W Evencie uczestniczyło dotychczas blisko 400 osób z całej Polski. Traderzy, którzy prowadzą szkolenia mają minimum 1000 sesji tradingowych każdy za sobą. To nie godziny, dni. To lata spędzone na realnym tradingu, który pozwala żyć na dobrym poziomie.

[sc:register]