Przegląd techniczny największych spółek na GPW. Jak wykresy giełdowe aktualnie wyglądają dla Orlenu, banków i innych blue chipów?

Historyczne szczyty na giełdzie w USA oraz na niemieckim DAX

Nowe ATH (ang. All Time High) na amerykańskiej i niemieckiej giełdzie, podczas gdy na polskim parkiecie największe giełdowe firmy mają problem z pokonaniem lokalnego oporu. Jak wygląda aktualnie analiza spółek z WIG20? Sygnał spadkowy na PZU wynikający z formacji świecowych może doprowadzić do kilkuprocentowej przeceny, nie ma jednak symptomów, aby była ona głębsza. CD Projekt oraz Cyfrowy Polsat to okazje z perspektywy technicznej, pod warunkiem wystąpienia określonych sygnałów kontynuujących dobre nastawienie na spółkach. Analiza spółek WIG20 pozwoli na lepsze przygotowanie się na nadchodzące dni.

Podsumowania sesji i komentarze – https://squaber.com/pl/analysis

Nowa edycja najlepszego kursu wykorzystania Świec Japońskich w praktyce!

Ostatnia okazja na dołączenie do nowej edycji Świec japońskich w praktyce na GPW 
http://tinyurl.com/swiece-japonskie

Obejrzyj nagranie i poznaj przykłady świec japońskich prosto z rynku! Akcje Orlenu zatrzymały się na górnym ograniczeniu konsolidacji, a wybór nowego prezesa spółki nie przysporzył dużych emocji głównie ze względu na tymczasowe rozwiązanie. Natomiast banki w Polsce złapały zadyszkę. PKO BP, Pekao SA, Alior Bank zatrzymały się na poprzednich szczytach i mają kłopot z ich wybiciem. Wyniki mBanku nie pomogły spółce, gdzie wykazana strata stoi w dużym kontraście do potężnych zysków ING.

Poznaj obraz spółek z WIG20 w najnowszym nagraniu
00:00 WIG20 + zagranica
06:20 CDR:GPW
12:33 CPS:GPW
17:30 PZU:GPW
23:10 ACP:GPW, ALE:GPW, ALR:GPW, DNP:GPW, JSW:GPW, KGH:GPW, KRU:GPW
31:15 MBK:GPW, LPP:GPW, KTY:GPW, OPL:GPW, PCO:GPW
35:37 PEO:GPW, PKO:GPW, PKN:GPW, PGE:GPW, PZU:GPW, SPL:GPW 

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!