Analiza indeksu WIG20. Spółki wycenione, jakby zaraz miały upaść! Polityka wciąż ciąży nad Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.

Orlen bez siły, Cyfrowy Polsat na historycznych minimach!

Czy Orlen, będący największą spółką na polskim parkiecie, zacznie w końcu rosnąć? Albo Cyfrowy Polsat, będący na swoich historycznych minimach, czy w końcu odbije? JSW przebija ważne wsparcie. Co z Dino, Pepco oraz Kętami – czy to spółki, które są gotowe na nową hossę, czy lepiej je sprzedać z portfela? Koniec banków według wykresów – analiza techniczna wskazuje, że trend bieżący na bankach dobiega końca. Pora na przecenę.

Podsumowania sesji i komentarze – https://squaber.com/pl/analysis

ŚWIĘTUJEMY 10 URODZINY!

Rozbudowane analizy, konkretne okazje. To wszystko w Squaber.com codziennie. Zyskaj 90 dni w prezencie – każdy zakup na 360 dni daje bonus! Także w cenach gwarantowanych https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Początek stycznia okazał się dla giełdy w Polsce okresem przeceny, a nie wzrostu. Spółki notowane w ramach WIG20 zaczęły się systematycznie obsuwać, co jest wynikiem najprawdopodobniej także niepewności politycznej. Czy zatem domkniemy lukę wzrostową, która powstała po wyborach?

Słabość złotego, dolar rośnie w siłę!

Polski złoty odwrócił trend ze wzrostowego na spadkowy, co dodatkowo wywiera presję na WIG20, warto pamiętać, że nasz rynek kapitałowy traktowany jest jako ryzykowny, stąd też, gdy inwestorzy nabierają strachu, nasze aktywa są wyprzedawane jako pierwsze.

 Obejrzyj nagranie i dowiedz się co dalej z dolarem, euro czy funtem? Czy to czas na kupno walut obcych?

00:00 Wprowadzenie
00:42 WIG20
01:38 Indeksy zagraniczne (SP500, NASDAQ, TLT, DAX40)
05:00 Przegląd WIG20
07:00 Strategia Trendowa Grupy Żółwi
11:10 OPL:GPW
12:09 PKO:GPW
14:21 ALR:GPW
14:22 ING:GPW
15:20 PKN:GPW
18:15 ACP:GPW
23:04 CPS:GPW
24:37 DNP:GPW
32:00 PCO:GPW
36:25 KTY:GPW

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!