Za coraz wyższą inflacją idą coraz wyższe stopy procentowe – nie tylko w Polsce, ale też w USA, gdzie coraz więcej inwestorów szuka okazji na obligacjach. Jak efektywnie inwestować w dobie dużej zmienności dzięki kontraktom terminowym na GPW? https://squaber.com/l/kontrakty-terminowe-2022

Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Kryzys 2022 – finałowe rozdanie kart Banków Centralny. Jak je wykorzystać? https://edukacja.squaber.com/webinaria/kryzys-2022-finalowe-rozdanie-kart-bankow

Energetyka wodorowa – tanie paliwo przyszłości, czy relikt przeszłości? https://youtu.be/PPjQwNRPQE4

Ledwie parę dni temu Powell zagrzamił niemal jak Draghi przed dekadą: IT WILL BE ENOUGH. Pokazuje to determinację FEDu do zwalczania inflacji – nawet kosztem bardzo uciążliwych, wysokich stóp procentowych. Można zatem oczekiwać, że amerykańskie papiery skarbowe będą oprocentowane coraz wyżej. Dołóżmy do tego trend aprecjacyjny na dolarze… czy obligacje USA to okazja?

Co natomiast z polskim podwórkiem? Mamy obligacje antyinflacyjne, czy warto się nimi zainteresować? Okazuje się, że realnie i tak będziemy tracić… ale przy wysokiej inflacji wybór jest między dużą stratą, a większą stratą!

Na obligacje warto zatem patrzeć jako uzupełnienie naszej struktury finansowej – dobry dodatek do poduszki finansowej na czarną godzinę. Analogicznie ma się sprawa z funduszami obligacji. Nie znaczy to jednak, że kupować możemy na ślepo. W nagraniu dowiesz się, w jakie papiery i kiedy zainwestować!

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!