Od 29 lipca można składać wnioski o wakacje kredytowe. Co zrobić z zaoszczędzonymi w ten sposób pieniędzmi? Jakie możliwości stoją przed dodatkową płynnością finansową?

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.

Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Wakacje kredytowe to iluzoryczna darmowa gotówka. Prawdą jest, że w momencie wystąpienia wakacji kredytowych nie trzeba kredytu spłacać, ale jednocześnie wydłuża się okres spłaty kredytu. Czyli te pieniądze zamiast dziś, spłacic będzie trzeba w przyszłości. Dużo się przez kolejne 10 czy 20 lat może zmienić, jedno jednak jest pewne – dług od nas nie ucieknie.

Co zatem warto zrobić z pieniędzmi, jakie teoretycznie mamy do zagospodarowania tu i teraz? Czy warto szukać transakcji na giełdzie, która przysporzy nam wyższej stopy zwrotu i pozwoli na jeszcze szybsze spłacenie kredytu? Czy może wsadzić na lokatę terminową? A może nadpłacić kredyt i obniżyć tym samym miesięczną ratę? Co się najbardziej opłaca, gdzie leży haczyk i jak nie wplątać się w jeszcze gorszą sytuację.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!