Wykres WIG20 sugeruje szansę na wybicie, natomiast nie wszystkie spółki tak dobrze sobie radzą. Dziś 6 spółek na jakie warto zwrócić uwagę.

Już we wtorek, 27 kwietnia 2021 roku o godz. 20:00 https://edukacja.squaber.com/webinaria/analiza-od-zera-jak-budowac-scenariusze-inwestycyj

Dołącz do Squabera Premium! Szczegóły: https://l.squaber.com/oferta-dostepu-…

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +100% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Mercator (MRC) mocno zawiódł inwestorów pod kątem swoich zmian ceny, spadek z 330 zł był dotkliwy i doprowadził do przeceny aż do 256 zł.

Co jednak dalej?
Czy naprawdę jest tak źle?

CDR także pod presją podaży, podobnie jak cały gaming, jakie są kolejne poziomy wsparć i oporów? Czego spodziewać się w kolejnych tygodniach?
Allegro (ALE) z technicznego punktu widzenia jest w ciekawym miejscu i z ciekawym scenariuszem, dlatego warto zwrócić na tę spółkę uwagę.
Ponadto trzy mniejsze spółki, które przykuwały uwagę w ostatnich miesiącach i wyrysowały ważne układy – Stalexport (STX), Forte (FTE) oraz Kruk (KRU).

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!