Nadzieja na porozumienie, wzrosty na giełdzie w USA napędzają GPW. Na jakie poziomy zwrócić uwagę aktualnie? Czy to już powrót hossy?
Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.
Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Giełda mocno reaguje na wszelkie doniesienia z frontu. Spółki związane z Ukrainą mocno odreagowały swoje spadki w nadziei na rychłe podpisanie porozumienia. Nie ma jednak nic pewnego i tym samym wciąż bacznie należy obserwować nadchodzące komunikaty. Są nawet opinie, że pertraktacje są prowadzone przez Rosję tylko po to, aby dać sobie czas na przegrupowanie.
Na jakie zatem poziomy zwrócić uwagę, aby nie przegapić momentu kluczowego do odwrotu? Kiedy powiedzieć będzie można, że już mamy trend wzrostowy? Na jakie spółki aktualnie inwestorzy zwracają mocno uwagę oraz czy w dalszym ciągu JSW i Bogdanka to królowie na parkiecie?

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!