Na dzień 30 września 2021 WIG20 jest w trendzie wzrostowym! Zobacz nasz przegląd z wykorzystaniem wskaźnika Squaber Trendy.

  • 4 spółki znajdują się w trendzie spadkowym.
  • 16 spółek jest w trendzie wzrostowym.

Jest wiele metod wyznaczania trendu. W naszym przeglądzie bazujemy na autorskim wskaźniku dostępnym w aplikacji Squaber.com – Squaber Trendy. Możesz już dziś korzystać z niego bezpłatnie, wystarczy, że zarejestrujesz się w Squaber.com

W momencie, w którym stwierdzimy, że jakaś spółka odwraca tendencję i daje szansę na zyski, to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Przegląd trendów:

Asseco

Asseco utrzymuje się w trendzie wzrostowym, w ostatnich dniach września można było zaobserwować wyjście górą z formacji trójkąta, powrót do jego zakresu będzie zapowiedzią spadków w kierunku 80 zł.

Allegro

Allegro przechodzi w trend spadkowy, aktualnie najbliższe wsparcie znajduje się na wysokości 51 zł.

CCC

CCC osłabiło swój trend wzrostowy przechodząc w konsolidację pomiędzy 114 zł a 124 zł.

CDR
CDR ciągle w trendzie spadkowym, kluczowy dla rozwoju ceny akcji może być opór na wysokości 210 zł

Cyfrowy Polsat
Wrzesień dla CPS był miesiącem spadków, ale spółka pozostała w trendzie wzrostowym.

Dino
Dino jest w trendzie wzrostowym, po osiągnięciu nowego historycznego szczytu notowania wycofały się w okolice poziomów z początku miesiąca.

JSW
JSW dalej w silnym trendzie wzrostowym, na drodze do ostatniego szczytu stoi krótkoterminowy opór na 56 zł. 

KGH

KGHM kontynuuje trend spadkowy, aktualnie najważniejsze poziomy na tej spółce to wsparcie z okolic 148 zł i oporowe 165 zł.

LPP
LPP kontynuuje stabilny trend wzrostowy, najbliższy opór mamy na wysokości ostatniego historycznego szczytu.

Lotos
Lotos kontynuuje trend wzrostowy, podczas ostatniego miesiąca miał problem z pokonaniem poziomu 60 zł, potencjalny ruch korekcyjny może się zatrzymać w okolicach 55 zł.

Mercator
Mercator pozostaje w silnym trendzie spadkowym, cena nie zareagowała na wsparcie z luki z lipca 2020 r., ruch jest kontynuowany w stronę 130 zł.

Orange
Orange w trendzie wzrostowym, kluczowe dla jego utrzymania będzie pokonanie oporu na wysokości 8,45 zł.

Pekao S.A.
Pozostaje w trendzie wzrostowym, ale od czasu odcięcia dywidendy od akcji jego wartość spada. Aktualnie kluczowy opór znajduje się na poziomie 108 zł.

PGE
PGE osłabiło swój trend wzrostowy, najbliższe znaczące poziomy dla tej spółki to wsparcie z 8,75 zł oraz oporowe 9,5 i 10,5 zł.

PGNiG
PGN ponownie rozpoczyna trend wzrostowy, próbując wybić się z zakresu konsolidacji pomiędzy 6,2 a 6,4 zł.

PKN Orlen
Orlen niezmiennie w trendzie wzrostowym, cena akcji spółki zbliża się do szczytów w okolicy 84 zł.

PKO BP
PKO w trendzie wzrostowym. Istotne dla dalszych wzrostów będzie utrzymanie się ceny powyżej ceny 41 zł.

PZU
PZU osłabiło trend wzrostowy powracając w do silnego wsparcia na 36 zł, jego wybicie otworzy drogę do wsparć rejonów 34-35 zł.

Santander Bank Polska
SPL kontynuuje trend wzrostowy, aktualnie ma problem z pokonaniem oporu stawianego przez 305 zł, najbliższe wsparcie mamy na 275 zł

TPE
Tauron podczas ostatnich dwóch tygodni rozpoczął dynamiczny ruch spadkowy, który osłabił aktualny trend wzrostowy. Ważne wsparcie na tej spółce znajduje się w pobliżu 3,15 zł.