19 marca do Indeksu WIG20 wejdzie Mercator (MRC), a Alior Bank (ALR) zostanie z niego usunięty. Jak wyglądają technicznie wszystkie spółki z WIG20?

Dołącz do Squabera Premium już dziś i odbierz 60 dni jednorazowo gratis + książkę lub kubek Squabera w prezencie! https://l.squaber.com/oferta-dostepu-…​ promocja trwa tylko do końca 11 marca!

Dołącz do Squabera Premium! Szczegóły: https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +100% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Indeks WIG20 przechodzi zmiany już kilka razy w ostatnim czasie, a zmiany te generalnie wpływają na niego dobrze. Zmniejsza się udział energetyki oraz bankowości, choć wciąż w niewystarczającym stopniu. Wejście do indeksu Allegro oraz Asseco Poland doprowadziło do większej ekspozycji na spółki technologiczne.

Teraz przyszedł czas na odejście najmniejszego banku spośród tych notowanych w WIG20. Alior Bank ma za sobą bardzo trudne dwa lata. Ostatnie wzrosty nie uchroniły spółki jednak przez spadkiem do WIG40. Mercator natomiast, zgodnie z oczekiwaniami, zastąpi go w gronie Blue Chipów już 19 marca.

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!