Coraz silniejsze sygnały do spadków płyną z giełd zagranicznych. Do tego w Polsce od soboty możliwe, że zostanie wprowadzona czerwona strefa rozszerzona na cały kraj. W tle deweloperka i budownictwo.

Szukasz dobrego rachunku IKE/IKZE aby zaoszczędzić 19% podatku? Zobacz ofertę DM BOŚ: https://bit.ly/ike-ikze-yt

NOWOŚĆ! Strategia dywidendowa Rentier: https://blog.squaber.com/2020/10/dlugoterminowa-strategia-dywidendowa-rentier

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Rynki giełdowe coraz mocniej uginają się pod presją podaży wynikającą z wielu globalnych czynników. Walka z COVID-19 trwa, gospodarki wprowadzają ograniczenia i pomimo braku lockdownu, w rzeczywistości wracamy do scenariusza sprzed pół roku, kiedy gospodarka mocno stanęła.

Ze względu na znajomość problemu i coraz większą wiedzę na temat wirusa, mało prawdopodobny jest scenariusz spadków taki jak w marcu, gdzie wszystkie spółki taniały niezależnie od profilu działalności. Tym razem spadki będą wybiórcze, skoncentrowane na branżach, które mocno cierpią.

Warto zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych poziomów technicznych na indeksach oraz surowcach. Mogą być pomocne w realizowaniu scenariuszy dla rynków na nadchodzące tygodnie.

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!