Minął 28 miesiąc prowadzenia portfela Szczyty i Dna, bazującego na sygnałach wysyłanych w strefie premium squaber.com. Wyniki są dla nas bardziej niż satysfakcjonujące.

Wyniki portfela “Szczyty i Dna” i indeksów w całym okresie istnienia portfela

%

Szczyty i Dna

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Przestań tracić bez sensu! Jak być cierpliwym na GPW?

W środę, 24 października, o godzinie 20.00 odbędzie się specjalne spotkanie. "Przestań tracić bez sensu! Jak być cierpliwym na GPW?" to temat przewodni warsztatów, które poprowadzę tylko dla użytkowników Squabera.

Podczas spotkania:

  • dowiesz się co powodowało, że najświeższa transakcja w portfelu Szczyty i Dna była odwlekana przez aż 5 dni! I co w końcu spowodowało, że została dokonana,
  • przekonasz się kiedy jest idealna cena do zawarcia transakcji niemalże na każdym rynku, w tym rynku akcyjnym,
  • zobaczysz na przykładach transakcje, które pozwoliły na realizację zysku kilkukrotnie wyższego niż początkowy stop loss - a nie były pozostawione same sobie!
  • poznasz sposób postępowania, dzięki któremu przestaniesz w końcu bez sensu tracić pieniądze, ponieważ nawet jak zaliczysz stratę, to dowiesz się jak wyciągać z niej wnioski,
  • przeanalizujemy 5 ciekawych spółek na najbliższy miesiąc - być może to one właśnie dadzą Ci zysk rzędu 20% w ciągu kilku dni, tak jak nam na Bogdance!

Wyniki portfela “Szczyty i Dna” i indeksów w 2018

%

Szczyty i Dna

%

WIG

%

WIG20

%

mWIG40

Szczegółowe wyniki w 2018

Skład portfela “Szczyty i Dna” na 10 kwietnia 2018

Zapisz się na kolejne spotkanie z cyklu Szczyty i Dna i zobacz jak prowadzimy portfel w praktyce

W środę, 18 kwietnia, o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie podsumowujące kolejny miesiąc w Strategii Szczyty i Dna. W czasie jego trwania omówiona zostanie sama strategia jak i poszczególne pozycje, które już znajdują się w portfelu jak i te, które mają szansę do niego trafić.

Użytkownicy Premium Squabera mają zagwarantowany udział w spotkaniu. Dla osób bez takiego dostępu przewidzieliśmy 100 miejsc. Decyduje kolejność zapisów.