<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CR1RauJrLIQ?autoplay=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Poznaj nasze 3 autorskie algorytmy, które wspomogą Twoje inwestycje!

Automatyczne strefy popytu i podaży

Ten algorytm analizuje dla Ciebie każdą transakcję która obywa się na danym walorze. Dzięki temu jesteśmy w stanie zidentyfikować na wykresie punkty zwrotne.

Co to oznacza dla Ciebie? Dokonując transakcji w tych miejscach zwiększasz szansę na pozytywny wynik. Nauczymy Cię to robić po rejestracji.

Automatyczne linie trendu i kanały cenowe

Pierwszy algorytm jaki stworzyliśmy. Kluczem do sukcesu jest inwestowanie w spółki w trendach wzrostowych. Dzięki temu rozwiązaniu właśnie w takie spółki będziesz inwestować.

Automatyczne linie trendu w połączeniu ze strefami dadzą Ci realną przewagę na rynku.

Automatyczna analiza finansowa

Kto z nas nie chce inwestować w tanie spółki o rosnących zyskach, które nie są nadmiernie zadłużone? Taka strategia ma sens, jednak nie zawsze potrafimy te spółki znaleźć.

Dlatego analizujemy dla Ciebie sprawozdania finansowe wszystkich spółek, porównujemy je, sprawdzamy ich dynamikę i oceniamy. Od teraz nie musisz być ekspertem analizy finansowej żeby stwierdzić czy dana spółka prowadzi stabilny biznes czy nie.

Sprawdź skuteczność naszych algorytmów za darmo

Nasze autorskie algorytmy, nad którymi pracowaliśmy latami udostępniamy Ci za darmo. Nie czekaj i sprawdź nas już teraz!
<BR><BR><BR><BR><br>

Dostępnych akcji z GPW

<BR><BR>

Dostępnych akcji z NYSE

<BR><BR>

Dostępnych akcji z NASDAQ

Już nie martwię się, czy będąc na zakupach przegapię okazję!
Małgorzata Kaczmarczyk

Analityk finansowy

Zarobiłem tu realne pieniądze. Świetny serwis, jeśli nie masz czasu na godzinne analizy.
Andrzej Pestkowski

Manager

Strategia trendowa Grupy Żółwi w Squaber.com

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Użytkowników, stworzyliśmy pierwszą (na pewno nie ostatnią!) strategię, które generuje alerty kupna oraz zamknięcia transakcji w sposób w pełni zautomatyzowany. Oznacza to, że jest to algorytm, który szuka sygnałów zgodnych z...

Automatyczna analiza finansowa w Squaberze

Wiemy, że początki z analizą finansową bywają ciężkie. Niemniej jednak to podejście jest na świecie rozpoznawalne dzięki postaciom Warrena Buffeta, Benjamina Grahama czy Philipa Fishera, którzy są uważani za największych inwestorów wszech czasów. Dołącz do tego grona dzięki naszym algorytmom, które przeprowadzą taką analizę za Ciebie!

Wykorzystanie Squaber.com do sprzedaży akcji w dobrym momencie

Zdarzyło Ci się zarabiać na akcji kilkadziesiąt procent, lecz przez brak sprzedaży w dobrym momencie ostatecznie skończyć z kilkuprocentowym zyskiem lub nawet ze stratą? Squaber pomoże Ci sprzedać posiadane akcje w odpowiednim momencie!

Najnowocześniejsze wykresy giełdowe w Polsce

Nigdy więcej nie będziesz musiał korzystać z dodatkowego oprogramowania. W pełni interaktywne wykresy dostępne są od teraz wprost z Twojej przeglądarki!

Codziennie pracujemy nad tym, aby Squaber był jeszcze lepszy. Wprowadzamy nowe rozwiązania, organizujemy darmowe seminaria edukacyjne dla naszych użytkowników i słuchamy Waszych propozycji.

%

Zadowolonych użytkowników

Szukasz spółek w silnych trendach wzrostowych, do których warto się podłączyć?

Rozpoznanie trendu w jakim podążają notowania danej spółki to jedna z najważniejszych umiejętności inwestora. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie kiedy kupić i kiedy sprzedać – musisz ustalić w jakim trendzie znajduje się dany walor!

Squaber śledzi wykres 24/7 za Ciebie i automatycznie zaznacza linie trendu oraz kanały cenowe dla każdej z śledzonych spółek.

Możesz inwestować zgodnie z trendem nawet jeśli nie masz wprawy w analizie technicznej!

Chcesz inwestować tylko w spółki o stabilnej sytuacji finansowej, ale nie masz czasu aby dokładnie przeanalizować setki walorów?

W kilka sekund zdecyduj czy spółka jest warta Twojej uwagi czy nie. Analiza finansowa nigdy nie była tak prosta!

Informacja na temat sytuacji finansowej w Squaberze ma bardzo intuicyjną interpretację. Określa ona wprost, czy spółka którą się interesujesz prowadzi stabilny biznes i będziesz mógł na niej zarobić realne pieniądze.

Pomyśl o ile więcej spółek możesz dzięki temu rozwiązaniu przeanalizować!

Nie wiesz kiedy jest najlepszy moment na zakup lub sprzedaż akcji danej spółki?

Zobacz jak znaleźć punkty zwrotne na wykresach spółek i być przygotowanym na zmianę trendu! Nie musisz sam przeglądać notowań, Squaber wyśle Ci informacje kiedy kurs będzie w istotnej strefie – Tobie pozostaje już tylko czekanie na informację i decyzja o kupnie lub sprzedaży!

Jak cenny jest dla Ciebie Twój czas?

Poznaj nasze strategie

W naszym centrum edukacyjnym prezentujemy strategie inwestycyjne, z których korzystamy na co dzień.

Wykorzystują one nasze algorytmy. Możesz je wykorzystać w swoim portfelu inwestycyjnym.

Najlepsze alerty

Siła Squabera leży w alertach. Wynik działania algorytmu otrzymujesz tak szybko jak to tylko możliwe.

Dzięki temu zawsze wiesz co się dzieje z Twoimi inwestycjami.

Buduj swoje portfele

Unikalne algorytmy, których nie znajdziesz nigdzie indziej to automatyczne strefy popytu i podaży, które analizują każdą transakcję na danym walorze w celu ustalenia punktów zwrotnych.

Masz wątpliwości?

Oddajemy w Twoje ręce narzędzie do budowania portfeli inwestycyjnych. Zaaplikuj nasze strategię i sprawdź ich skuteczność!

Napisali o nas między innymi