W 2022 roku świat wydał najwięcej od 10 lat na zbrojenia – uwzględniając inflację! A będzie wydawał więcej!

Rozbudowane analizy, konkretne okazje. To wszystko w Squaber.com codziennie. Dołącz zyskując 30 dni gratis na start! DODATKOWO 20 zł zniżki i 10% chargbacka https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Najwięcej na zbrojenia wydają USA oraz Chiny, a największymi eksporterami zbrojenia są USA, Rosja, Francja i Niemcy. Rynek warty 2,2 bln dolarów rocznie zapowiada się dalej wzrostowo. Wojna na Ukrainie pokazała natomiast jak zmieniają się sprzęty wykorzystywane podczas nowoczesnego pola bitwy. Znaczenie dronów zostało przypieczętowane, choć prognozy zakładały już taką sytuacje od 10 lat. Skala jednak wykorzystania i niszczenia dronów jest ogromna! Eksploracja kosmosu także pozostawia wiele przestrzeni do inwestycji. Przede wszystkim dlatego, że nie jest to przestrzeń ugruntowana. Gromadzenie danych i ich przesył jest niezwykle kluczowy, ale też i newralgiczny. Jakimi spółkami warto interesować się na kanwie inwestycji w zbrojenia?

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!