Czy negatywny sentyment się odwróci? Jak tak, to które spółki dobrze mieć w portfelu? Po 9 miesiącach spadków oraz przecenie od szczytów ponad 30%, warto zacząć przyglądać się akcjom.
https://squaber.com/l/oferta-dostepu-squabera-premium/

Codzienne podsumowania, komentarze i analizy. Do tego sygnały i alerty – tylko w Squaberze Premium. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.
Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Komentarze okołorynkowe coraz gorsze, brakuje jeszcze tylko nagłówków, że giełda się zapadła i ludzie potracili majątki życia. Choć de facto w kontekście kryptowalut takie tematy już wypływają. Im gorszy sentyment, tym bardziej chciwi powinniśmy być, jednak łatwo także nie docenić siły niedźwiedzi. Zatem z jednej strony przyjrzyjmy się spółkom, które warto obserwować lub nawet kupić, a z drugiej popatrzmy na techniczną stronę giełdy i emocje rządzące rynkiem.

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!