W dobie silnej presji kosztowej oraz ryzyka geopolitycznego, PLN traci na wartości. Czy obrona kursu przez NBP oraz Ministerstwo Finansów będzie skuteczna? Jak chronić swoje oszczędności. Odbierz 20 pkt gratis w programie partnerskim i zamień je na niższy abonament! Skorzystaj z promocji, aby zyskać jeszcze więcej.
Wystarczy, że wejdziesz tutaj: https://bit.ly/squaber-partner (jedyny warunek: brak wcześniej dostępu Premium).

Zwykle wymianą polskiego złotego na inne waluty interesujemy się wtedy, kiedy słychać doniesienia o tym, jak mocno polski złoty tanieje. Nie inaczej jest teraz. Czy jednak to dobry moment na wymianę PLNa? NBP informuje, że jest gotowy bronić kursu, podobnie Ministerstwo Finansów. Warto jednak zaznaczyć, że PLN nie jest odosobniony. Waluty naszego regionu tracą ze względu na sytuację jaka dotknęła Europę Wschodnią. Co można zrobić, aby nie ulegać presji w najgorszym momencie?

Polecamy również:

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!