Na dzień 30 listopada 2021 WIG20 jest w trendzie spadkowym! Zobacz nasz przegląd z wykorzystaniem wskaźnika Squaber Trendy.
  • 9 spółek znajduje się w trendzie spadkowym.
  • 10 spółek jest w trendzie wzrostowym.
  • Na 1 spółce nie da się określić trendu

Jest wiele metod wyznaczania trendu. W naszym przeglądzie bazujemy na autorskim wskaźniku dostępnym w aplikacji Squaber.com – Squaber Trendy. Możesz już dziś korzystać z niego bezpłatnie, wystarczy, że zarejestrujesz się w Squaber.com

W momencie, w którym stwierdzimy, że jakaś spółka odwraca tendencję i daje szansę na zyski, to pojawi się na niej sygnał Ciekawa Spółka. Będzie on dostępny w naszej Strefie Premium. Jeżeli jeszcze w niej nie jesteś i chcesz wiedzieć pierwszy o naszych sygnałach to zapraszamy do dołączenia. Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz otrzymywać takie analizy jako pierwszy – subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Przegląd trendów:

Asseco

Asseco kontynuuje trend wzrostowy, choć listopad spędziło na spadkach ku wsparciom rejonów 86 zł.

Allegro

Allegro trwa w spadkach, a raport tego stanu rzeczy nie zmienił. Wybito okrągłe 40 zł, a cena kieruje się na kolejne minima.

CCC

CCC przeszło w listopadzie w spadki, obudziło się jednak końcem miesiąca poniżej 100 zł i próbuje wybronić ten poziom.

CDR
Najpewniej powiedzieć, że na CDR trendu brak. Cena biegnie płasko i dopiero wybicie 210 lub 150 zł byłoby tu kluczowe.

Cyfrowy Polsat
CPS niezmiennie w trendzie wzrostowym. Przez listopad cena nie wykazywała chęci, by odrobić wcześniejsze spadki, aczkolwiek warto odnotować liczne cienie świec.

Dino
Dino jest w trendzie wzrostowym, listopad przyniósł jednak niemałe załamanie, po których kupujący liżą rany poniżej 340 zł.

JSW
JSW w słabnącym trendzie wzrostowym. Listopad to systematyczny zjazd na tej spółce, popyt daje się obecnie poznać poniżej 38 zł.

KGH

KGHM kontynuuje trend spadkowy, pękła zapora z 150 zł i notowania dopiero zareagowały w okolicach 133 zł.

LPP
Wzrosty na LPP słabną. Spółka w listopadzie skorygowała ku dołkowi z początku października i jak na razie nie odrobiła strat.

Lotos
Lotos w słabnącym trendzie wzrostowym. Listopad to systematyczne spadki przerwane szybką korektą. Trend spadkowy może się rozwinąć po wybiciu 50 zł.

Mercator
Mercator pozostaje w silnym trendzie spadkowym z krótkim podbiciem na koniec miesiąca. Na razie jednak jest ono zbyt skromne, by zmienić ogólną tendencję.

Orange
Orange w trendzie wzrostowym, który wreszcie wyrwał się z konsolidacji i ruszył bardziej na północ. Aktualnie trwa korekta od uaktywnionej strefy podaży Squabera.

Pekao S.A.
Pekao pozostaje w trendzie wzrostowym, który jednak słabnie. Bank spadł ku szczytom z początku września i tam próbuje podbijać.

PGE
PGE przeszło w trend spadkowy, co zbiegło się z wybiciem ważnych 8,40 zł. Ważniejsze wsparcia możliwe w rejonach 7,40 zł.

PGNiG
PGN pozostaje w trendzie spadkowym, w listopadzie pogłębiło straty do dolnej podstawy konsolidacji z początku roku. Trwa aktualnie tam obrona kursu.

PKN Orlen
Orlen przeszedł w trend spadkowy, podobnie jak ropa naftowa na światowych rynkach. Warto zwrócić uwagę na wsparcie nad 68 zł.

PKO BP
PKO w trendzie wzrostowym. Pod koniec miesiąca powiodła się obrona kursu na wsparciu 41-42 zł.

PZU
PZU przeszło w trend spadkowy. Na razie kurs jest broniony poniżej 35 zł, kolejnych wsparć można szukać przy 33 zł.

Santander Bank Polska
Santander utrzymuje trend wzrostowy, a popyt aktywizuje się wyraźnie poniżej 340 zł. Warto zwrócić uwagę na mnogość komunikatów ze spółki końcem miesiąca.

TPE
Tauron przeszedł w trend spadkowy i leci jak kamień w wodę ku wsparciom na 2,50 zł. Kurs obecnie reaguje przy 2,70 zł.