Spółka CCC podała jednocześnie wyniki za II kwartał i wstępny raport za III kwartał 2020 roku. Co z tego wynika?

Specjalny webinar edukacyjny – Metoda na mądre uśrednianie ceny Wtorek, godz. 20:00 https://edukacja.squaber.com/webinaria/metoda-na-madre-usrednianie-ceny

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +87% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Rynki zagraniczne zdają się kończyć korektę i wracają do wzrostów. Natomiast na naszym parkiecie WIG20 próbuje powstać i także ruszyć. Co jednak ze spółkami odzieżowymi?

CCC opublikowało wyniki za II kwartał, gdzie ujęta jest strata netto w wysokości 941 mln zł. Czy jednak faktycznie aż tak źle prezentuje się sytuacja spółki? Warto głębiej zajrzeć w te wyniki oraz zastanowić się jak to zostanie wykorzystane w przyszłości. CCC chwilę później przekazało wstępne wyniki za III kwartał 2020 roku, w których spółka stara się wskazać pozytywy. Czy słusznie?

Poza CCC mamy także ciekawe sytuacje na wykresach wielu spółek z naszego flagowego indeksu, a także z szerokiego rynku. Zapraszamy do analizy!?

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!