WIG-Banki urósł o 12% w ciągu dwóch tygodni. Niektóre banki szaleją! Co się dzieje? Czy to tylko podbitka przed zwałą, czy może jednak odwrócenie trendu?

UWAGA! Rozdajemy książki! Tylko do końca zapasów: https://l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

NOWOŚĆ! Strategia dywidendowa Rentier: https://blog.squaber.com/2020/10/dlugoterminowa-strategia-dywidendowa-rentier

Zarejestruj się w Squaber.com i otrzymaj ebook o naszych strategiach! https://squaber.com +90% w strategii Szczyty i Dna!

Subskrybuj kanał https://bit.ly/squaber-sub i bądź na bieżąco!

Najbliższy webinar w Squaberze: http://bit.ly/webinar-squaber

Alior Bank (ALR) pozytywnie zaskakuje inwestorów w ostatnich dniach. Wybicie oporów zwiastuje atak nawet na 18 zł, a dalej to już tylko czas pokaże, ale inne banki mu wtórują. ING po tym jak został słaby kapitał wystraszony informacjami o praniu brudnych pieniędzy, teraz podnosi się z kolan i robi to w bardzo dobrym stylu.

Jakie są wsparcia i opory dla takich banków jak PKO BP (PKO), Pekao SA (PEO), BOŚ, ING, Alior i inne? Czy to jest trwałe odbicie?

Ponadto analiza spółek zgłoszonych przez Użytkowników Premium Squabera! Dołącz do ich grona: l.squaber.com/oferta-dostepu-squabera-premium/

Zacznij korzystać z alertów giełdowych już dziś!

Dzięki Squaberowi w wersji premium będziesz mógł efektywnie śledzić wszystkie interesujące Cię spółki. Kiedy wydarzy się na nich coś ciekawego otrzymasz o tym informację. Zyskasz możliwość korzystania z naszych alertów oraz będziesz mógł skonstruować swoje.

Pamiętaj, że Squaber cały czas się rozwija, dodajemy funkcjonalności, które pomogą Ci w Twoich inwestycjach!