Miło nam poinformować, że Squaber.com został Partnerem V edycji konferencji tradingowej „DayTrader Event” organizowanej przez daytradera z rynku akcji Tomasza Przybycienia.

Na tej konferencji nie znajdziesz teoretyków, analityków czy szkoleniowców, którzy z rynkiem nie mają za wiele wspólnego. Spotkasz traderów z krwi i kości. Traderów, którzy mają potężne doświadczenie na rynku. Traderów, za którymi przemawiają konkretne wyniki. Traderów, którzy zarabiają na rynku, ale nie obce są im również straty. Traderów, którzy stale się uczą i nie stoją w miejscu, by nie wypaść z rynku. DayTrader Event to konferencja, którą organizuję od 2011 roku i zrzesza tych, którzy z rynku chcą wyciągnąć prawdziwe pieniądze.

Sprawdź co wydarzy się na DayTrader Event: http://konferencjatradingowa.plevent3-big

W tym roku stawiam na rozwój warsztatu traderskiego oraz psychologicznego i emocjonalnego w formie jakiej zapewne jeszcze nie doświadczyłeś w Polsce. Połączenie wiedzy traderów, którzy wystąpią na konferencji ze wsparciem psychologa sportu będzie dla Ciebie z pewnością dużym zastrzykiem do działania.

Ponadto konferencja to doskonała okazja by:

  • dowiedzieć się jak rozpocząć trading na największych giełdach świata.
  • poznać doświadczonych traderów z różnych rynków
  • zdobyć wiedzę, która umożliwi Ci łatwiejszy start
  • zmotywować się do działania i potraktować trading zawodowo!

event1-big
Zapraszam do udziału! Tomasz Przybycień.

Szczegółowy harmonogram konferencji oraz zapisy dostępne są na stronie: http://konferencjatradingowa.pl

W liczbach:

Dotychczas odbyły się cztery trzydniowe konferencje DayTrader Event oraz jedna weekendowa. W Evencie uczestniczyło dotychczas blisko 400 osób z całej Polski. Traderzy, którzy prowadzą szkolenia mają minimum 1000 sesji tradingowych każdy za sobą. To nie godziny, dni. To lata spędzone na realnym tradingu, który pozwala żyć na dobrym poziomie.

Chcesz już teraz otrzymać więcej materiałów na temat inwestowania?

Zarejestruj swoje konto i odbierz bonusowy Pakiet Powitalny obejmujący między innymi e-booka pt. "2 Sposoby na zakup akcji w optymalnym momencie" oraz ponad godzinę materiałów wideo.

Zarejestruj się >>